Güneşler Doğsun Yüreğinizde Çiçekler Açsın

Güneşler Doğsun Yüreğinizde Çiçekler Açsın
13-04-2024

GÜNEŞLER DOĞSUN YÜREĞİNİZDE ÇİÇEKLER AÇSIN

GÖZLERİNİZİN IŞIĞINDA ŞARKILAR SÖYLENSİN

DANS ETSİN KALBİNİZİN MÜZİĞİNDE TÜM MUTLU HAYALLER……

KOCAMAN BİR SELAM İLE BAŞLIYORUM SÖZLERİME BİR TANIŞMA YAZISI İLE BAŞLIYORUM.

HAYATA DAİR YAŞAMINDA NİCE ZORLUKLAR GÜZELLİKLERLE BU GÜNENE GELMİŞ İÇİNİZDEN BİRİSİ BEN YUSUF ZİYA ARDIÇ

NE GÜZEL BİR AİLEYE KATILDIM YAZARLARI OKUYUCUSU YÖNETİCİSİ VE ÇALIŞANLARI İLE SICACIK BİR ORTAM HOŞ GELDİNİZ VE HOŞ BULDUM TANIŞ OLDUM.

BEN İLİŞKİ AİLE VE YAŞAM KOÇU

DANS HOCASI

DEKORASYON VE RENKLERLE MEKANLARI SÜSLEYEN MEKANLARA DOKUNUŞLARLA SÜSLEYEN ADAM

İLETİŞİMİN ÇOK GÜÇLÜ İÇİ BOŞ ANLAMLARINI YİTİREN BU DÜNYADA SİZLERE ARTIK BURADA YAZILARLA KATILIMCI OLMANIZI DA İSTEDİĞİM SOHBETLER YAPMAK İSTİYORUM.

HEPİMİZİN EVET BİR HİKAYESİ VAR VE BİR ŞEYLERE SIĞINMAYA İHTİYACIMIZ VAR BU ÇAĞDA ŞÖYLE BİR CÜMLE KURMAK İSTİYORUM.BEN SİZİNLE SAVAŞMIYORUM BENİ NİYE YENMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ.ÇÜNKÜ DÜNYA GERGİN VE GERİLİMLE BESLENİYOR. KİME GÜVENECEĞİNİ BİLMİYOR İNSANLIK.ŞAŞKINLIK İÇERİSİNDE ÇÜNKÜ KAFALAR ÇOK KARIŞIK.

BU DÜNYAYI ANLAMLI HALE GETİRME ÇABASINDA YALNIZ OLMAYACAĞIZ DEĞİL Mİ YIKILMAYACAĞIZ İNSAN İNSANLA ÇOĞALACAK HAYAT BULACAK DERTLEŞECEK HUZURLANACAK AMA BU GÜNLERDE DAHA TEMKİNLİ OLACAĞIZ.GÖNÜL BAHÇEMİZİ GÜZELLEŞTİRECEZ MİSKİNLİKTEN KURTULACAZ TRAVMALARIMIZI BULUCAZ BLOKAJLARIMIZI TEMİZLİYECEĞİZ AMA GÖNÜL BAHÇEMİZİN ANAHTARLAR BİZİM ELİMİZDE OLUCAK.KAPIMIZI İSTER HERKESE İSTER BELLİ KİŞİLERE İSTER AÇACAK İSTER KAPATACAĞIZ TERCİH BİZİM OLUCAK.UNUTMAYACAĞIMIZ JARGONUMUZ İNSAN İNSANLA VAROLUR İNSANLA MUTLU OLUR. TEKİLCİ OLMAMIZI İSTEYEN FELSEFELER SONUNDA ÇOĞULLA BULUŞMAK ZORUNDA ÇÜNKÜ BİRLİKTE KEYİF ALMAYI ÖĞRENMELİYİZ GÜNAYDINNN DEMEYİ DİNLEMEYİ SAYGIYI BİZ DUYGUSUNU MUHABBETİ

BABAM DERDİKİ İNSANA YATIRIM YAP PARA BİR ŞEKİLDE KAZANILIR EN BÜYÜK FELSEFEM BU OLDU.BU HAYATTA EN BÜYÜK KEŞİF MERAKLARIMLA OLDU VE COŞTU RUTİNİ HİÇ SEVMEDİM İÇİME SORDUM HEP SEN NE İSTERDİN? PEKİ SEN DE SORUYORMUSUN? İÇSESİM HEP BEDENİNİ ŞIMART DEDİ RUHUNLA BEDENİ EŞİTLE DEDİ YAPABİLİRMİYİM DİYE SORGULARKEN KALBİM HEP EVET DEDİ KİM BU ADAMIN İÇİNDEKİ NEYİ ANLATMAK İSTİYOR DİYECEKSİN AMA D YAZILARIMIZDA HEP BİRLİKTE ANLATACAĞIZ SİZLERE IŞIK OLMAYA  ÇORBANIZDA TUZ OLMAYA GELİYORUM.KALBİNİZE VE RUHUNUZA İYİ VE GÜZEL OLAN HERŞEYE BİRLİKTE ÇÖZÜMLER BULMAYA VARMISINIZ .HAYDİ ELİNİZİ KALBİNİZE KOYUN DERİN BİR NEFES ALIN VE BİR DİLEK TUTUN SİZLE BİRLİKTE TANIŞ OLALIM MUHABBET OLALIM DER YA

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?