Aura Nedir? Auramızı Neler Zayıflatır?

Aura Nedir? Auramızı Neler Zayıflatır?
09-06-2024

Merhaba Bugün sizlere AURA NEDİR? AURAMIZI NELER ZAYIFLATIR? Bu konularda bilgi vermek istiyorum. Kısaca;

⭐️Aura insanların çevresini sarmalayan ve aşamaları bulunan enerji alanının adıdır. İnsan bedenini saran Elektromanyetik alanla ilgili çalışır.

Her şey sahip olduğunuz enerjiyi ve frekansı değiştirmekle başlıyor. Evrendeki her şey enerjinin farklı boyutudur ve bizler de enerjilerden oluşan canlılarız.

 

⭐️Aura esrarengiz bir enerji değil, bedenimizin içindeki artı ve eksi yüklerin akışından kaynaklı koruyucu bir kalkandır.

Aura, iki farklı türde bulunur. Biri Spiritüel, diğeri eteriktir. Eterik aura insanlar tarafından görülebilir. Çünkü insan bedenine 20 25 cm uzaklıkta bulunur.

Dünyadaki bütün canlıların ve cansız nesnelerin aurası vardır. Yalnız canlı varlıkların aurası daha net görünür. Nedeni ise canlıları meydana getiren atomların aktif yapıya sahip olmalarıdır.

 

⭐️İnsan vücudunda çeşitli güç merkezleri vardır. Çakralar vücudun enerji giriş kapılarıdır.

Bu güç merkezleri, çakra adını alır. Meridyenler ise vücudun enerji damarlarıdır. Bedeni sarıp sarmalayan aura, çakralarla birlikte çalışır.

⭐️Auralar katmanlıdır. Auranın eterik bölümünde, evrenin tamamında var olan ve çevrede bulunan bütün canlılardan yaşam enerjisi alınır ve bu enerjiler aktarılır. Psikolojik açıdan bakıldığında ruhsal dünyayla bağlantı akışı gerçekleşir. Zihinsel anlamda bakıldığında ise kişinin düşünme şekli ve mantığı da etkilenir.

⭐️Auramızı zayıflatan başlıca etkileri sıralayacak olursak:

⬇️Kötü Beslenme

⬇️Alkol ve sigara

⬇️Elektromanyetik dalgalar

⬇️Hareketsiz Yaşam Kirli Yaşam

⬇️Sevgisizlik

⬇️Hayır diyememe

⬇️Stres ve tartışmalar

⬇️Duygusal travmalar

⬇️Korkular

⬇️Negatif enerjiler

⬇️Auramız zayıflamışsa negatif enerjilere psişik saldırılara ve hastalıklara karşı açık duruma gelmiş oluruz.

Gülten Ünal 
Yaşam Koçu 
Spiritüel Danışman 
Kozmik Enerjist
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?