Burçlar ve Astroloji

29-06-2022

Haftaya elimizdeki ugraşları çözme konusuna odaklanmalıyız. 29"una kadar yeni girişimlere başlamamamız  daha sağlıklı olur.

29" unda yengeçte doğacak olan yeni ayla beraber tazelenmiş enerjiler, yeni başlangıçlar bizleri bekliyor. Aynı günlerde venus jupiter olumlu açısı sosyalleşme ve yeni insanlarla tanışma ve olumlu diyaloglar için uygun bir zemin hazırlayacak. Hafta sonuna doğru pazara kadar etkili olacak mars pluton sert açısı sinirlerimizi biraz gergin hale getirebilir. Riskli işlerden uzak kalmalı, patlayıcı çıkışlara karşı dikkatli olmalıyız.

KOÇ ya da yükselen koçlar için bu hafta dördüncü evlerinde doğacak yeniayla beraber evleriyle ilgili önemli degişiklikler ya da evde bazı sürpriz gelişmeleri beraberinde getirecek. Yakın cevreleriyle ilgili hoş gelişmeler bir nebze olsun kendilerini rahatlatabilir. Hafta sonuna doğru üslerle veya yetkili kişilerle gergin duruma düşmemeye karşı dikkatli olmalılar..

BOĞA ya da yükselen boğalar için bu hafta kardeşlerle, komşularla ya da yakın çevreleriyle ilgili bazı hareketli durumları beraberinde getirecek. Geçmişte yaptıkları bazı iyiliklerden dolayı ödüllendirilmeleri mumkun olacak. Hafta sonuna doğru bilinçaltından kaynaklanan gerginlikler kendilerini bir miktar huzursuz hissetirebilir.

İKİZLER ya da yükselen ikizler için bu hafta finansal konular ve sahip olmakla alakalı hareketli koşulları beraberinde getiriyor. Kendilerini akıcı bir şekilde ifade edecekleri bir dönem.Hafta sonuna doğru arkadaş çevreleriyle olabilecek gerginliklere karşı uyanık olmalılar.

YENGEÇ ya da yükselen yengeçler için bu hafta burcunuzda doğacak yeniayla beraber hedeflerinizde netlik ve amaçlarınız doğrultusunda hareket etmeniz söz konusu; ikili ilişkilerde kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz bir dönem. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerinizde veya ortaklıklarda güç savaşlarına karşı dikkatli olmanız gerekmektedir.

ASLAN ya da yükselen aslanlar için yengeçte doğacak olan yeni ay ellerinde olmayan bazı koşulları beraberinde getirecek.Akışta kalmaları gereken, olayları çok zorlamamaları gereken bir süreç. Arkadaşlarından alacak desteklerle bazı belirsiz konular kendiliğinden hallolabilir.Hafta sonuna doğru iş hayatında yorucu enerjiler var. İş arkadaşkarıyla çatışmalı koşullara karşı dikkatli olmalılar.

BAŞAK ya da yükselen başaklar için  bu hafta doğacak olan yeni ay yeni dostluklar edinebilecekleri, yeni sosyal ortamlara girebilecekleri olumlu koşulları beraberinde getirecek. Hafta sonuna doğru aşk hayatlarında bazı gerginlikler yaşayabilirler. Karşı tarafı dinlemek kendileri için olumlu olacaktır.

TERAZİ ya da yükselen teraziler için bu hafta kariyer,statü ve toplumsal konumlarıyla ilgili oldukça aktif bir donemi beraberinde getiriyor. Terfi veya benzeri konular gündemlerine girebilir. Hafta sonuna doğru aileleri ile olabılecek çatışmalara karşı dikkatli olmalılar.

AKREP ya da yükselen akrepler için bu hafta seyahat edebilecekleri veya uzaklardan gelebilecek fırsatlarla dolu olabilir. Her anlamda olumlu ve vizyonlarını geliştirebilecek koşullar söz konusu. Hafta sonuna doğru kardeşlerle olabilecek problemlere karşı dikkatli olmalılar.

YAY ya da yükselen yaylar için bu hafta yoğun duyguları beraberinde getirebilir. Eşin veya ortağın finansal durumuyla alakalı bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru finansal konularda spekulatif girişimlerden uzak kalmaları kendileri için olumlu olacaktır.

OĞLAK ya da yükselen oğlaklar için bu hafta ikili ilişkiler,evlilik veya buna benzer konularda önemli gelişmelerin olacağı bir süreç olacak. İş hayatlarında da bazı hareketli,yeni gelişmeler söz konusu. Hafta sonuna doğru iletişimde yanlış anlaşılmalara karşı uyanık olmalılar.

KOVA ya da yükselen kovalar için bu hafta günlük ugraşlarında yenileyeceği gelişmelerin olacağını göstermekte. Aşk hayatları ile ilgili çok olumlu gelişmeler onları bekliyor. Hafta sonuna doğru geçmişten kalan çözülmemiş bazı konular kafalarını kurcalayabilir. Geçmiş olayları çok kurcalamamak kendileri için olumlu olacaktır.

BALIK ya da yükselen balıklar için bu hafta çocuklarla, yaratıcı konularla ve aşk hayatlarıyla ilgili çok olumlu bir süreci beraberinde getiriyor. Aile üyelerinden duyacakları bazı haberler kendileri için sevindirici olacak. Hafta sonuna doğru finansal konularda bazı sıkışmalar olabılır, önemli kişilerden bazı destekler söz konusu olabilir.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Emre c. K
Emre c. K 2 yıl önce
Teşekkürler. ???????? Umarım herşey yorumladıklarınız kadar güzel olur.