USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1TEM Otoyolunun Hendek Kavşağı-Gümüşova Kavşağı arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 21:00-07:00 saatleri arasında her iki istikamet kesimler halinde trafiğe kapatılacak olup, ulaşım diğer istikametlerden iki yönlü olarak sağlanacaktır.
2İzmir-Çeşme Otoyolunun 1-8.km.leri arasında (Güzelbahçe-Urla arası) ekolojik köprü yapım çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılarak ulaşım diğer bölümden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
3Çorum-Ankara yolunun 37-38.km.leri (İskilip Kavşağı-Osmancık Kavşağı) arasında farklı seviyeli kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Torbalı-Kemalpaşa yolunun 14-16.km.leri arasında İzmir-Aydın Otoyolunun köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
5Nallıhan-Beypazarı yolunun 6-9.km.leri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Elazığ-Bingöl yolunun 0-2.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7Mengen-Yeniçağa yolunun 26.km.sinde meydana gelen sel tahribatı nedeniyle Yeniçağa istikametinde bir şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Çankırı-İskilip yolunun 10-20.km.leri (Dedeköy Mevkii) arasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Emirdağ-Bolvadin-Çay yolunun 23-24. km.leri arasında heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Erzurum-Pasinler yolunun 27-29.km.leri (Pasinler Şehir Geçişi) arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu