USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
UGEP Haberleri

UGEP ve Gazi üniversitesi arasında dev işbirliği

Ugep genel sekreteri Oğuzhan Kul ve Yönetim Kurulu Üyesi Merve Korkmaz Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız ve Rektör Danışmanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül ile bir araya geldi.

UGEP ve Gazi üniversitesi arasında dev işbirliği
05-07-2022 09:10
05-07-2022 14:17
Google News

Yapılan görüşmelerde Gazi üniversitesi ve UGEP arasındaki işbirliği faaliyetlerinin stratejik ortaklık seviyesinde yürütülmesi konusunda mutabakata varılarak işbirliği protokolü imzalanması konusunda karar alındı.

Rektör Prof. Dr. Musa Yıldız , UGEP'in diasporada çok büyük bir görev yürüttüğünü ifade ederek başta Avrupa Birliği projeleri olmak üzere akademik ve kültür sanat ve spor alanlarında işbirliği içerisinde olmaktan büyük mutluluk duyacaklarını kaydetti.

Rektör danışmanı Prof.Dr.Halil İbrahim Bülbül ise başta eura24 olmak üzere UGEP in faaliyetlerini yakından takip ettiğini, özellikle gençlerin bu faaliyetlerlerde yer almasının ilerisi için çok faydalı olacağını kaydetti.

Görüşmenin ardından Rektör Prof. Dr. Musa Yıldız günün anısına, UGEP için Fuat Sezgin hatıra ormanına dikilen fidanın sertifikasını takdim etti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ